27
Maj

Miesiąc miodowy – w Polsce czy za granicą?

Wiele par tuż po wejściu w związek małżeński wyjeżdża w tak zwaną podróż poślubną. Jest to już właściwie pewna tradycja, chociaż oczywiście nie wszyscy są zainteresowani jej kultywowaniem.

Ci, którzy chcą być jej wierni, powinni się dobrze zastanowić, dokąd chcą pojechać, żeby ta wyprawa była naprawdę niezapomniana. Oczywiście, wiele zależy tutaj od możliwości finansowych pary młodej.

Chociaż podczas zaślubin najczęściej otrzymuje się grube koperty wypchane pieniędzmi, to jednak nie zawsze można je przeznaczyć tylko na przyjemności. Warto jednak postarać się przynajmniej część tej kwoty wydać na wyjazd poślubny.

Zasadniczo, wyjazdy zagraniczne są droższe od krajowych, jednak nie jest to regułą. Z pewnością, warto zawczasu rozejrzeć się za interesującymi ofertami i wybrać taką, o której zawsze marzyliśmy.

Pamiętajmy również o tak zwanych ofertach last minute, które potrafią być niezwykle atrakcyjne pod względem ekonomicznym. Rzecz jasna, miesiąc miodowy spędzony w kraju również może okazać się świetnym wyborem.

powiązania osobowe Komornik Warszawa Wola - Kancelaria Komornicza Arona Czubkowskiego ul. Cicha 1/2, 00-353 Warszawa