13
mar

Popularne portale foto

Sprawni przedsiębiorcy często podkreślają, że ich rola polega na znalezieniu rynkowej potrzeby i stworzeniu produktu, który pragnienie konsumenta zaspokoi. Takie podejście nie mogło ominąć tematu fotografii. Zdjęcia lubi pstrykać każdy, a wraz z coraz większą dostępnością dobrych aparatów robimy to coraz chętniej i częściej. Zwykle jedynie po to, by pokazać znajomym co w danej chwili porabiamy lub z czym interesującym mam do czynienia.

Nie dziwi więc, że powstały portale takie, jak Instagram. Serwisy tego typu skupiają się właśnie na potrzebie dzielenie się własnymi przeżyciami za pomocą zdjęć. Cały proces publikacji może przebiegać bardzo szybko. Wystarczy pstryknąć fotkę telefonem, następnie zalogować się na portalu i obrobić zdjęcie przy pomocy prostych narzędzi, dodać prosty komentarz i gotowe.

Fotografię może zobaczyć cały świat. Równie powszechny stał się amatorski modeling. Skoro każdy może robić zdjęcia, to każdy może być też modelem. Amatorzy i zawodowcy mogą korzystać z tych samych portali, takich jak np.

MaxModels. Zdarza się, że to właśnie w taki sposób popularni fotomodele i fotomodelki zaczynali karierę.

https://www.fotografy.eu/fotografia-produktowa/